Коли садити дерева - навесні чи восени? 

Абсолютно однозначна відповідь на це запитання навряд чи існує: і рік на рік за погодними умовами не доводиться, і ґрунти на кожній ділянці свої, так і будь-який саджанець, як усякий живий організм, відрізняється індивідуальністю. У кожного сезону є цілий набір плюсів і мінусів, які потрібно врахувати.

Природна правда така: дерево і земля - дві частини неподільного. Тому возз'єднати їх, тобто посадити дерево в землю, можна в будь-який час року.

Так, 14 листопада поточного року проведено лісовідновні заходи на не вкритій лісовою рослинністю лісовій ділянці на площі 1,1 га у 8 кварталі на 2 виділі лісової смуги. До створення молодих насаджень долучилися робітники на лісогосподарських роботах разом з оглядачами 1-го відділення Північно-Кримського каналу. Працівники висадили близько 400 шт. саджанців акації білої, в`язу дрібнолистого, тополі білої, айланту високого. Обмежилися одним поливом, а природа сама доробить інше. Осіння прохолода і дощі забезпечать саджанцю необхідну вологість грунту і комфорт.

Особливо сприятлива осіння посадка в нашому південному регіоні, де зими теплі. Земля не промерзає на глибину залягання коріння, і молодим деревцям не загрожує переохолодження та вимерзання.
Чудова осіння погода, дружня й весела атмосфера посприяли плідній та корисній праці.