11 листопада 2019 року в стінах загальноосвітньої школи №7 розпочався тиждень початкової школи під яскравою назвою «кольоровий». Заходи, що проводяться цього тижня, мають розвивати творчість дітлахів, збагачувати їх знання, розвивати спостережливість, кмітливість, креативність.

Кожний день тижня присвячений певному кольору і має свою тематику. В один із них панував синій колір, яким на своїх малюнках діти малюють ріки, озера, водойми.

Тож і не дивно, що саме в цей день учні початкової школи відвідали наше управління - організацію, діяльність якої тісно пов’язана з водою. Відвідали «Галерею Північно-Кримського каналу», де з великою увагою і дитячою безпосередністю слухали школярі розповідь ветерана управління Склярова В. про будівництво і роботу найбільшого в Європі Північно-Кримського каналу.

А потім була прогулянка парковою територією управління разом з начальником дільниці лісового господарства Гридасовою О., знайомство з цікавими породами хвойних та фруктових дерев, декоративних кущів…

На жаль , через жовтневі приморозки на клумбах не дуже багато квітів, але це ніяк не зіпсувало настрій наших маленьких гостей. Сміх, жарти, веселий дитячій гомін… Синій день «кольорового тижня» вдався!