18 жовтня 2019 року Управління Північно-Кримського каналу зустрічало делегацію Скадовського управління водного господарства (СУВГ) на чолі з начальником відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Сергієм Висотченко.

З великим інтересом гості ознайомилися з Головною спорудою, що є початком грандіозної рукотворної ріки, яка дає можливість зрошувати посушливі лани Херсонщини дніпровською водою.

Особливу увагу викликала і Галерея історії Північно - Кримського каналу. Це й не дивно, адже наші управління майже ровесники - в травні цього року наші колеги відзначили 60-річчя своєї організації і ті пам’ятки, які зберігаються в нашому музеї - близькі, зрозумілі і дорогі для них.

З насолодою скадовчани милувалися парком, дивувалися великій кількості і різноманітності зелених насаджень, захоплювалися працьовитістю та вмінням наших робітників на лісогосподарських роботах.

Гостей супроводжували Володимир Скляров, який опікується Галереєю історії, та начальник першого відділення каналу Володимир Жайворон.