Якщо дні стали коротшими, за вікном накрапає дощик, а з дерев облітає перше жовте листя, будьте певнені — у гості завітав дев’ятий місяць року — вересень.

З приходом вересня в природі відбуваються істотні зміни. Прохолодними стають ночі, нерідко вранці над левадами зависають густі тумани, падають на землю перші приморозки.
Остання декада вересня  місяця  вважається особливо вередливим. Він дарував нам яскраве сонце і прохолодну ніч, теплий тихий день — коли над головами пливло  павутиння, так зване «бабине літо».

Не випадково про нього кажуть: «Вересневий час — сім погод у нас: сіє, гріє, віє, туманіє, холодніє, гуде ще й згори йде!», так і  працівники управління «обкошують, культивують, поливають, насаджують багаторічні квіти, кущі підстригають, ще й листя опале згрібають та в компостну яму складають!».

Спільним зусиллями працівників управління Північно-Кримського  та Перекопского каналу були виконані роботи:

- оглядачами гідротехнічних об’єктів було обкошено укосів від трав’яної рослинності Північно-Кримського  каналу, Перекопського каналу, узбіччя доріг та територій гідротехнічних об’єктів  на  21,6 га, з них із застосуванням механізації 13,55 га, вручну  8,05  га;
-проведено хімічну обробку  рослинності ( амброзії полинолистої та інших)  на площі  4,75 га:

-механізаторами відділень   було  проведено культивацію меліоративних земель дискування боронами  27,28 га;

- робітниками дільниці лісового господарства з метою  приведення до належного естетичного  стану територій управління Північно – Кримського каналу, проводились роботи по обрізці  та формуванню кущів, дерев, чищенню газонів від опалого листя,садіння багаторічників.