Коли відходять липневі дні, на порозі — восьмий син року — серпень, останній місяць літа. Та й справді, сонце вже повертає на осінь, але ще не в’яне наше «красне літо». Буяють зеленню території, стоять сухі й ясні дні. Літо вступає в пору поважної зрілості й неспішності. Вгамовує спеку своїх полуднів і встеляє ранки прохолодними росами.

Прийшов серпень… Серпень збирає в комори щедрий врожай, нагадує про близьку осінь, попереджає прикметами про вдачу майбутньої зими. А ще це місяць збору урожаю і час жнив. Кажуть: «що у серпні збереш, з тим і зиму проведеш». Так і робітники дільниці лісового господарства управління Північно-Кримського каналу не забарилися зі збором насіння квітів, закладанням розплідника, щоб навесні радувати око різнобарвними квітами території управління надаючи їй естетичний вигляд, також продовжувалися здійснюватися роботи із озеленення та впорядкування на навколишніх територіях адміністративних будівель та виробничих баз управління.
У зв’язку із настанням періоду активного росту отруйних рослин (амброзії полинолистої та інших) проведено хімічну обробку рослинності на площі 4,5 га та проведено культивацію меліоративних земель дискування боронами 10,48 га механізаторами відділень управління.
Зусиллями оглядачів гідротехнічних об’єктів від трав’яної рослинності було обкошено відкоси, дамби Північно-Кримського каналу, узбіччя доріг та територій гідротехнічних об’єктів на 57,07 га, з них із застосуванням механізації 44,87 га, вручну 12,2 га. Дані роботи проведено для забезпечення належного утримання і експлуатації гдротехнічних споруд в зоні діяльності управління.