Липень — середина літа. Він славився короткочасними грозами зі зливами та палким сонцем.
Цей місяць не став винятком для виконання робіт з обкошування відкосів дамб Північно-Кримського каналу, узбіччя доріг та територій гідротехнічних об’єктів.

Зусиллями оглядачів гідротехнічних об’єктів механічно обкошена трав’яна рослинність площею 61,66 га., трактористами - машиністами відділень каналу проведено культивацію та дискування боронами меліоративних земель площею 14,7 га. Для недопущення впливу наносів рослинності на роботу гідротехнічних споруд проведена очистка русла Перекопського каналу на 318 пікеті.
Сприятливий санітарно - епідеміологічний стан земель водного фонду в межах водоохоронних зон та прибережних захисних смуг створює оптимальний режим на водних об’єктах, попереджує їх забруднення та засмічення.
Також силами працівників дільниці лісового господарства та робітниками на лісогосподарських роботах відділень каналу продовжують здійснюватися роботи з озеленіння та впорядкування навколишніх територій, адже декоративні насадження, зелені газони, різнобарвні квіти сприяють створенню естетичного вигляду території.