День відкритих дверей був організований в Галереї історії Північно-Кримського каналу напередодні Міжнародного Дня музеїв.

Музей був започаткований до 40-річчя утворення управління наказом начальника управління Риженка Миколи Олексійовича від 25.11.2004 р.

З моменту відкриття 6.06.2012 року його відвідали численні делегації підприємств, шкіл, різних навчальних закладів. Значний вклад в створення музею внесли наші співробітники Беленко Раїса Олексіївна, колишній начальник відділу водокористування з майже 50-річним стажем роботи і художник-оформлювач Сидоренко Микола Андрійович. В своє дітище вони вклали тепло душі та серця. Багато уваги приділяв роботі по створенню музею колишній заступник начальника управління Білоконь Володимир Федорович.

В останні роки в управління на роботу прийшло багато молоді, для якої ці відвідини були цілковитим відкриттям. Вони побачили давні фотографії, що ілюструють будівництво каналу, етапи його становлення.

Численні стенди, альбоми з інформацією і фотографіями подій тих далеких років, тогочасної техніки в роботі, портрети і фото людей, що безпосередньо приймали участь в будівництві нашого каналу, викликали у всіх непідробний інтерес.

Голова ради ветеранів управління Скляров Володимир Григорович, що проводив цей захід, згадував цікаві моменти з історії експлуатації каналу, прізвища десятків людей, що вклали свій досвід, свої знання та вміння у розвиток і процвітання Північно-Кримського каналу.

Молодь жваво обговорювала інформацію, а « старожили» змогли спогадами зануритися в свою молодість, коли з далекосяжними планами прийшли працювати в управління найбільшої в Європі рукотворної ріки.

По закінченні заходу начальник управління Шевченко Сергій Олександрович подякував нашому гіду і зазначив, що адміністрація і надалі буде опікуватися Галереєю історії Північно-Кримського каналу.