Ще один урочистий момент в житті управління, урочистий з домішком суму та жалю. 

Колектив управління проводжає на пенсію Лідію Миколаївну Сахно, техніка відділу насосних станцій, енергозбереження та зв’язку.

Лідія Миколаївна прийшла в управління після закінчення Мелітопольського технікуму гідромеліорації, механізації та електрифікації сільського господарства і з тих пір 41 рік вірою і правдою віддавала свої знання і вміння рідному управлінню. Як згадує Лідія Миколаївна, її наставниками були такі спеціалісти управління, як Розгон Анатолій Миколайович та Хаджиєв Іван Григорович. Вони зуміли передати молодому спеціалісту свою відданість улюбленій справі, каналу, управлінню.

Знаючий фахівець, з дуже відповідальним відношенням до своїх обов’язків, привітна і уважна до оточуючих, вона завжди викликає до себе тепле відношення та повагу.

Шановна Лідіє Миколаївно! Ваш рідний колектив від усієї душі бажає Вам здоров’я, гарного настрою, тепла і уваги рідних. Хай буде щасливим новий етап у Вашому житті, хай радує Вас тільки добрими і приємними подіями. Удачі Вам, любові, теплого сонечка та мирного неба. Будемо раді бачити Вас частіше в нашому рідному управлінні.