Все більше і більше віддаляє нас час від подій Великої Вітчизняної війни, але подвиги загиблих в боях, печаль про мільйони невинних жертв і трагедія окупації залишаються в свідомості людей старшого покоління, зберігаються в пам'яті їхніх дітей, онуків і правнуків. Кожен рік відзначаємо День Перемоги і з кожним роком поряд з нами все менше і менше тих, на долю яких випали ті нелегкі випробування.

Дивлячись на наших ветеранів на цих старих фотографіях з музею управління, крається серце, на очі навертаються сльози - як мало з них залишилося в живих!
Колектив Управління завжди відносився з великою увагою і теплотою до своїх ветеранів , що вже давно на заслуженому відпочинку. От і напередодні свята Перемоги представники профспілкової організації та адміністрації управління відвідали ветеранів Другої світової , по традиції приготувавши для кожного сухий пайок. У теплій дружній атмосфері лунали спогади наших колишніх колег про ті буремні роки війни, повоєнної відбудови, роботи в нашому управлінні та розповіді про їх сьогодення.