«Один погляд вартий тисячі слів». Цей вираз керівника рекламного агентства Фреда Барнарда, який він придумав у 1921 році, залишається актуальним і в наші дні.

Всесвітній День водних ресурсів цього року спеціалісти відділу водокористування та використання водних ресурсів відзначили відрядженням на магістральний канал. Виконання покладених на відділ завдань буде більш повним і раціональним, якщо фахівці всіх його служб будуть знати про стан каналу і його споруд не тільки зі слів обслуговуючого персоналу.

Під час поїздки фахівці детально оглянули Перекопське відділення каналу, спостерігали там за монтажем нового затвору на водовиділі в Чаплинський канал (вправо), побачили процес очистки русла екскаватором. Оглянули також тимчасову споруду та розподільники міжгосподарські РМ-1, РМ-2.

Не залишили без своєї уваги і насосні станції сільгоспвиробників, що будуть здійснювати в поточному сезоні зрошення значних площ. Це і ТОВ «Торговий дом «Долинское», ТОВ АП»Зоря-юг», ПП «Восток-Агро», СБК «Світанок», ПП «РІНАГРО» та ін.

Результат цієї поїздки – це відчуття каналу, яке допоможе диспетчерам та фахівцям відділу водокористування в організації правильного використання водних ресурсів на основі планових норм водоподачі і розподілу води, організації її обліку, забезпеченні подачі води для зрошення і організації контролю за її використанням.

І тому такі відрядження як перед, так і протягом поливного сезону, є необхідною складовою роботи служб відділу.