21 березня світова громадськість відзначає Міжнародний день лісу, а працівники і робітники управління Північно-Кримського каналу розпочали роботи по приведенню території лісових насаджень в належний стан. В заході прийняло активну участь 65 працівників, виконано роботи з очищення від побутового сміття захисної лісосмуги на 39 га, вивезено побутових відходів 32 м3.

Захисні лісові насадження Північно-Кримського каналу відіграють важливу роль у формуванні, позитивного екологічного впливу агроландшафтів степу, та невиснажливого розвитку агроекосистем в зоні проходження каналу.

Дані насадження поліпшують мікрокліматичні умови, скорочують витрати води від випаровування, захищають ґрунти від вторинного засолення, охороняють канал від ерозійного руйнування та засипання дрібноземом і сухими залишками бур’янистої рослинності.

На прилеглих до каналу полях вони захищають сільськогосподарські культури від суховіїв, слугують місцями для відпочинку населення, очищають повітря від пилу, а води поверхневого стоку – від вмісту пестицидів та інших хімічних речовин, створюють пейзажний ландшафт на безлісних степових територіях.

Не будьте байдужими! І пам’ятайте: дотримуючись чистоти, ви збагачуватиме планету чистим свіжим повітрям, покращите екологічну ситуацію краю, збережете здоров’я собі і майбутнім поколінням.