На Перекопському відділенні управління Північно-Кримського каналу при підготовці до фарбування сталевих конструкцій щитових затворів перегороджуючої споруди на ПК318+25 та глибинного затвору правого водовиділу виконані роботи з їх очищення від іржі, старої фарби, зварювальних набризків; очищені сміттєзатримуючі решітки з наступним фарбуванням антикорозійними сумішами. Здійснено заміну металоконструкцій окремих елементів затворів, закладних, а також заміну гумового ущільнення. Проводиться ревізія гвинтових підіймачів та редукторів. Очищено аванкамеру від мулу та наносів.

На ПК 318+25 Перекопського каналу управління Північно-Кримського каналу за результатами технічного обстеження правого водовипуску в Чаплинський канал прийнято рішення термінової заміни глибинного колісного затвору розміром 6*2 м.

На даний час укладено договір на виготовлення затвору на базі спеціалізованого підприємства АТ «Гідросталь» м. Нова Каховка на суму 198,0 тис.грн., строк поставки механічного обладнання - 27 березня 2019 року.