Швидко летить час…

За багато продуктивних років і чудових днів крокувала Сосінович Наталя Сергіівна разом з нами  по великій дорозі нашої спільної справи!

08 лютого 2019 року  колектив управління Північно-Кримського каналу привітав з виходом на заслужений відпочинок свого співробітника.

Хочемо зазначити, що Ваша допомога була вкрай необхідною і  корисною, оскільки , Наталя Сергііївна   в управлінні Північно-Кримського каналу розпочала свою трудову діяльність з 1973 році  на посаді  робітника  дільниці озеленення .

В 1974 році  була переведена на посаду агронома 1відділення каналу, в 1975 році призначена на посаду інженера-агролісомеліоратора, в 2013 році переведена на посаду інженера-гідротехніка 1відділення  каналу.

«Велику частину свого життя присвятила Наталя Сергіївна улюбленій і, водночас, дуже яскраво-квітучій справі.

За 46 років праці в управлінні Наталя Сергіївна зарекомендувала себе як необхідний фахівець,професіонал своєї справи. «Агрономія — це не точна наука, а, скоріше, експериментальна — експерименти кожен день. За рослиною потрібно дивитися щодня, щодня доглядати та слідкувати, жоден рік не повторюється. Весь час щось нове, щось цікаве. Взагалі, агроном — це лікар рослини. Так і  наш спеціаліст виходжувала  свої рослини, наче дітей, щорічно створювала сотні квадратних метрів краси з квіткових культур на квітниках управління, виростила і висадила не одне дерево на прилеглих територіях дільниць управління. Завжди сповнена ідей та енергії для втілення їх у життя, чуйна, оптимістична, тому з нашого боку давно домоглися поваги і визнання.

Знайте, що наша повага до Вас безмежна. Ви повністю віддавалися праці, при цьому зберігаючи позитивний настрій, товариськість і ласкаву усмішку.

Наш колектив радий, що міг співпрацювати пліч-о-пліч з таким професіоналом як ви, яка завжди прийде на виручку, допоможе молодим фахівцям і завжди йде в ногу з часом у всіх сферах життя і робіт.

Ми висловлюємо Вам свою Подяку за Ваш бойовий робочий настрій і вміння співпрацювати у команді. З Вами завжди легко і приємно  було спілкуватися на професійні теми, ви вміли підбадьорити і допомогти слушною порадою.

Нехай Ваш професіоналізм, який давно став еталоном для нашого колективу, буде джерелом стабільного фінансового благополуччя. А за душевність, життєлюбність, відкритість і доброту доля винагородить  Вас міцним здоров’ям, любов’ю і щастям.

Шановна  Наталя Сергііївна!  Ще раз дякуємо за все, що Ви зробили для  управління Північно-Кримського каналу і бажаємо всього найкращого.

 

Колеги  управління
Північно-Кримського каналу