31 січня колектив управління Північно-Кримського каналу урочисто провів на заслужений відпочинок свого співробітника Зінаїду Андріївну Новикову.

Зінаїда Андріївна була прийнята на роботу в управління в 1974 році спочатку на посаду інженера-оператора, а потім інженера у відділ водокористування. З 1979 року була переведена в Кримський інженерний центр по мікропроцесорних системах і водообліку, що розробляв для управління Північно-Кримського каналу АСУ ТП, де працювала спочатку інженером, а потім старшим інженером, провідним інженером-програмістом, головним фахівцем, виконуючи роботи по автоматизації водообліку і водоспоживанню Північно-Кримського каналу.
У 1996 році Зінаїда Андріївна вертається в управління Північно-Кримського каналу інженером АСУ Новокаховського цеху КВП і А . З 2003 року і по цей час працювала інженером відділу енергетика.

Якою б справою не займалась Зінаїда Андріївна, вона повністю віддавалась їй.   ЇЇ професіоналізм, досвід, знання і вражаюча працездатність завжди були запорукою виконання поставлених завдань, допомагали вирішити здавалося б нерозв'язні задачі! Свою справу  вона не просто любила, вона жила нею, дихала нею, віддаючи їй кожен день свої знання, сили, доводячи її до досконалості! Комунікабельна, тактовна, ввічлива, де треба наполеглива і рішуча, завжди готова відповідати за свої рішення і вчинки, вона завжди користувалася  повагою і авторитетом  серед співробітників управління.

Шановна Зінаїдо Андріївно!  Від щирого серця ми бажаємо Вам, щоб цей день став стартом для нового, повного радості і здоров’я , щастя і благополуччя, цікавих справ і цікавого спілкування  життя! Ми будемо раді частіше бачити Вас у нас в управлінні, хоча  тепер тільки в гостях.

 

1 2
3 4
5 6
7 8

9