З метою збереження цілісності лісового фонду, його корисних та захисних властивостей, управління Північно – Кримського каналу постійно проводить обстеження та охорону лісових насаджень вздовж магістрального каналу.

Під час робочого виїзду 30 грудня 2018 року, близько 16 години, в зоні лісових насаджень Каховського району на ПК 194+05, рейдовою бригадою управління були помічені сторонні особи, що здійснювали незаконну порубку насаджень. Поряд з правопорушниками знаходився автомобіль ВАЗ з причепом.
За викликом керівника рейдової бригади на місце скоєння правопорушення прибула оперативно – слідча група Каховського відділення поліції ГУ НП в Херсонській області. Працівниками групи проведено огляд місця події та встановлено, що зловмисниками вирублено дерева породи білої акації загальною масою 1,5 м3, діаметри пнів становлять 15 – 20 см, дерева знаходяться на стадії до припинення росту, тобто живі.
Правопорушників опитано, затримано та разом з автомобілем доставлено до відділення поліція, про що складені необхідні документи. На даний час проводяться оперативно – розшукові дії.
Управління Північно – Кримського каналу звертає увагу, що лісові насадження відіграють важливу роль у формуванні позитивного екологічного впливу, поліпшують мікрокліматичні умови, а тому наголошує на необхідності дбайливо ставитись до такого природного ресурсу, як лісовий фонд та утримуватись від їх незаконної вирубки.

 1  2
 4  3