Унікальність ЖІНКИ в призначенні дарувати життя. Дитині, чи бізнес-проекту, або вишуканій страві - це вже залежить від того статусу з яким жінка йде по життєвому шляху.

Галопом по Європам
За що ми любимо весну?
За яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути такий обридлий важкий зимовий одяг, та навіть за те що вона інколи приходить до нас із хуртовинами та снігопадами. А ще за те, що на початку весни є жіноче свято.
Чому саме 8 березня? З історії відомо, що в 1857 році Клара Цеткін вивела на вулиці Нью-Йорка жінок, які стукали в каструлі і вимагали кращого життя. Але ще задовго до Клари, у древньому Римі було прийнято відзначати жіночий день. Навіть, рабині в цей день отримували вихідний і якісь подарунки. А знатні римлянки вдягали святкові вбрання і йшли в храм богині Вести.
І те, що жіноче свято в Римі відзначалось на початку весни, зрозуміло. Саме весна – початок нового життя в природі. Саме жінка дає нове життя. Сьогодні нам вже зовсім неважливо, коли і хто придумав відзначати жіночий день – важливо те, що він є!

1Протягом довгих століть основним призначенням прекрасної половини людства було продовження роду. Жінка виступала виключно берегинею домашнього вогнища, тоді як всі види зіткнення із зовнішнім світом брав на себе чоловік. Це, природно, давало йому право вважати жінку набагато нижче себе по статусу, отже, і ставитися до неї відповідно. Не дивлячись на те, що в наш час технологічного прогресу, наукових відкриттів і фемінізму ситуація кардинально змінилася, і статус та роль жінки в сучасному суспільстві зазнали змін, риси притаманні справжній жінці залишаються з нею назавжди.

Якщо ми говоримо про жінку, то в - першу чергу йдуть асоціації з мамою. Тільки вона вміє щиро любити, без претензій, без умовностей, без взаємності, просто так і тільки тому що вона – Мама.

2

Жіноча краса полягає в доброті її душі, що дозволяє жінці бути гнучкою. І саме тому роль кращої половини  людства бути інтегратором в сім'ї, в компанії, в суспільстві (і не важливо сучасне воно чи «старомодне»)., щоб в синергії домагатися більшого, кращого, реального.

Сила жінки в нематеріальних речах – в духовності, в розумінні...   Адже жінка всю інформацію пропускає через серце, а не через цифри і показники. І навіть в роботі вона більше довіряє інтуїції.

СПРАВЖНЯ ЖІНКА – це  та, яка вміє дарувати любов своєму чоловікові, дітям, батькам, колегам, партнерам по бізнесу, подругам, знайомим, сусідам …

Унікальність її  в призначенні   дарувати життя. Дитині, чи бізнес-проекту, або вишуканій страві -  це вже залежить від того статусу з яким жінка йде по життєвому шляху.