З Днем Незалежності України!

2

З Днем Державного прапора України!

 

1

   Шановні колеги!
Колектив управління Північно-Кримського каналу вітає Вас з Днем Державного прапора. Щиро бажаємо, щоб синьо-жовтий стяг завжди майорів над Україною, надихав на нові звершення, досягнення та здобутки.
Миру, добра та процвітання!

 

Безпечна експлуатація дорожнього полотна на автомобільних мостах.

Від постійного впливу дії ерозії та великих навантажень транспорту на автомобільних мостах періодично погіршується стан дорожньої поверхні. З метою належної та безпечної експлуатації дорожнього полотна працівниками першого відділення управління Північно-Кримського каналу виконаний ямковий ремонт проїжджої частини автомобільних мостів № 3, (с. Чорнянка) № 5 (с. Щасливе), № 6 (с. Ювілейне) та № 8 (с. Брилівка).

Детальніше...

Планові ремонтні роботи.

Робітники ремонтно-будівельної дільниці продовжують виконувати планові ремонтні роботи на об’єктах управління Північно – Кримського каналу.

Детальніше...

Проведення робіт з обрізки крони дерев та заміни комутаційного обладнання.

Для забезпечення сталої роботи та безаварійного електропостачання на Перегороджуючій споруді № 1 та Аварійному скиді № 1 другого відділення каналу силами робітників електроцеху спільно з працівниками відділення управління Північно-Кримського каналу були проведені наступні роботи:

Детальніше...

Дбайливе ставлення до автотранспорту.

Силами працівників ремонтно-механічної дільниці управління Північно-Кримського каналу виконаний ремонт трактора Т-16, в ході якого проводився ремонт коробки перемикання передач; ремонт кабіни (зварювальні роботи); ремонт корзини акумуляторної батареї, із заміною та установкою нової.

Детальніше...

Автоматизація електрообладнання шафи керування артезіанської свердловини ремонтно-будівельної дільниці.

Під час проведення планових заходів з економії енергетичних ресурсів на 2019 рік були виконані роботи з автоматизації електрообладнання шафи керування артезіанської свердловини.

Детальніше...

Заходи із виконання вимог охорони праці.

Охорона праці - це не тільки обов’язок дотримання вимог техніки безпеки та виробничої санітарії під час виконання робіт, але й складові елементи системного комплексу заходів, направлених на створення належних та безпечних умов праці в процесі трудової діяльності.

Детальніше...

Дочірні категорії