Роботи на гідротехнічній споруді ПК 611+14

В рамках проведення підготовчих робіт до зрошувального сезону 2019 року робітниками 1 відділення управління Північно – Кримського каналу виконуються роботи по підготовці гідротехнічної споруди на ПК 611+14, а саме:планове обстеження споруди, мийка поверхонь затворів від наростів мушлі та водоростей, з наступним проведенням піскострумних робіт, ремонт та ревізія під’ємного бладнання.

Детальніше...

Доглядові роботи робітниками дільниці лісового господарства

З метою постійного утримання на відповідному рівні меліоративної мережі, робітники дільниці лісового господарства управління Північно-Кримського каналу продовжують  проводити  роботи по догляду за меліоративною мережею, а саме зрізування деревної порослі в малодоступних місцях на укосах і бермах каналу:

Детальніше...

На заслужений відпочинок

Швидко летить час…

За багато продуктивних років і чудових днів крокувала Сосінович Наталя Сергіівна разом з нами  по великій дорозі нашої спільної справи!

08 лютого 2019 року  колектив управління Північно-Кримського каналу привітав з виходом на заслужений відпочинок свого співробітника.

Детальніше...

Ремонтні роботи підвідного каналу Головної споруди

Силами робітників ремонтно –будівельної дільниці  №1  управління Північно – Кримського виконуються ремонтні роботи підвідного каналу головної споруди. Відбувається відновлення берегової  лінії, підсипка грунта , а в подальшому укріплення лінії хвилебою бутом.

Детальніше...

Метрологічні роботи на Головній Споруді

На минулій неділі на Головній Споруді Північно-Кримського каналу були проведені роботи по лінійним вимірам переміщень секторних затворів та визначення залежності кута повороту енкодерів1), що розташовані на валах підйомних механізмів і є компонентами системи водообліку Головної Споруди, та положенням затворів. В роботі приймали участь спеціалісти ТОВ НВП «Водомер» та  ДП «Херсонстандартметрологія» на чолі з начальником сектору повірки та калібрування ЗВТ: геометричних, витрати, рівня та об’єму речовин, Ткаченко А.В. Для вищезазначених вимірів використовувався лазерний сканер Faro Focus3D, виробництво США. Проведенні роботи являють собою одну з частин комплексу заходів з підготовки до введення в дослідну, а згодом і в промислову експлуатацію системи водообліку Головної Споруди розроблену ТОВ НВП «Водомер».

Детальніше...

Виконання робіт по підготовці гідротехнічних споруд та магістрального каналу до поливного сезону 2019 року

Продовжується виконання робіт по підготовці гідротехнічних споруд та магістрального каналу до поливного сезону 2019 року а саме:

  • Видалення наносів та порослі в підвідних каналах та на бетонних екранах магістрального каналу.

Детальніше...

На заслужений відпочинок.

31 січня колектив управління Північно-Кримського каналу урочисто провів на заслужений відпочинок свого співробітника Зінаїду Андріївну Новикову.

Детальніше...

Дренажні мережі магістрального русла Північно - Кримського каналу.

Для забезпечення сталої роботи дренажної мережі магістрального русла Північно - Кримського каналу відповідно до проектно-технічних рішень з осушення накопичувальних фільтраційних вод та незалежного енергозабезпечення насосно-силових агрегатів Дренажної насосної станції № 2 було збудовано трансформаторну підстанцію зі ступенем напруги 35/0,4 кВ із загальновстановленою потужністю 25 кВА за рахунок надходжень до спеціального фонду управління.

Детальніше...

Дочірні категорії

uvaga