Затримано чергових браконьєрів

6 січня 2020 року близько 12.30, інспектори сектору реагування Олешківського відділення поліції викрили трьох чоловіків, які вирубували дерева акації і завантажували в причеп автомобіля в лісосмузі Північно-Кримського каналу, автомобіль з причепом і деревиною поліцейські вилучили і доставили в відділ поліції в якості істотних доказів, працівниками управління Північно-Кримського каналу, в межах Брилівського Старостинського округу Олешківського району Херсонської області, на 45 -му км автодороги Т 22-10, в зоні лісових насаджень в 12 кварталі на 8 виділі на ПК 460+ 00 зафіксовано факт несанкціонованої рубки дерев породи «Акація біла » діаметром 16 см –2 шт., 24 см –1 шт., 28 см –1 шт., 40см –1 шт., 50 см –2 шт. При огляді пеньків було з´ясовано, що дерева знаходились на стадії до припинення росту, тобто сухі.

Детальніше...

Старий Новий рік

Традиція - це та частина нашого минулого, якій ми допомагаємо перебратися в наше майбутнє. (Віктор Кротов) .

Ось і неофіційно зустрічати Новий рік за «старим стилем», тобто за юліанським календарем - наша традиція.

Треба відмітити, що дата святкування Нового року змінювалась неодноразово: ще за язичницьких часів його відмічали 22 березня – в день весняного сонцестояння, потім 1 вересня. Пізніше святкування Нового року перенеслось на 1 січня. Остання зміна відбулась у 18 столітті, коли вслід за Європою ми перейшли на григоріанський календар.

Детальніше...

Звіт про діяльність комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності управління за 2019 року

02 січня 2020 року відбулось засідання комісії з оцінки корупційних ризиків управління Північно – Кримського каналу, що розглядала результати фінансово – господарської діяльності управління за 2019 року.

В ході засідання встановлено, що упродовж звітного періоду управлінням виконувались заходи, направлені на запобігання проявів корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією. Станом на 02 січня 2020 року правопорушень не встановлено, посадові особи управління за вчинення вказаних правопорушень до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувались.

Монтаж автоматичних в’їзних воріт на території промбази управління Північно – Кримського каналу

В кінці грудня 2019 року були проведені роботи з монтажу автоматичних в’їзних воріт на територію промбази управління Північно – Кримського каналу. Ворота виготовлені робітниками ремонтно -  механічної дільниці. Монтаж та підключення автоматики виконано власними силами робітниками електроцеху.

Роботи проведені задля забезпечення сталої безпеки на території управління та направлені на підвищення збереження державного майна.

Детальніше...

Будівельні роботи побутової будівлі на території дренажної насосної станції №1

Відповідно до затвердженої проектної документації на будівництво, упродовж грудня 2019 року виконувались будівельні роботи побутової будівлі на території дренажної насосної станції №1 управління Північно – Кримського каналу.

Станом на 28 грудня 2019 року роботи завершені належним чином і будівля готова для повноцінної експлуатації.

Будівля призначається для поліпшення умов праці робітників, цілодобового перебування чергових машиністів і обслуговуючого персоналу першого відділення каналу.

Детальніше...

З Новим Роком!

Детальніше...

Cемінар по роботі з системою електронного документообігу АСКОД

20 грудня 2019 року спеціалісти управління Північно - Кримського каналу прийняли участь в семінарі по роботі з сервісом АСКОД Онлайн, який проходив у м. Херсоні в Басейновому управлінні водних ресурсів нижнього Дніпра. З її можливостями та перевагами знайомила учасників зустрічі представник Держводагентства України спеціаліст відділу документального забезпечення та доступу до публічної інформації Романчишина Є.В.

Детальніше...

Улаштування огорожі дренажної насосної станції № 3

Закінченні роботи з улаштування огорожі дренажної насосної станції № 3 на ПК 955+20 магістрального русла Північно – Кримського каналу. Роботи виконувались силами працівників другого відділення каналу упродовж листопада – грудня поточного року.

Завдяки сприятливим погодним умовам роботи з монтажу огорожі виконано раніше запланованих строків. Наступний етап – монтаж в’їзних воріт – 2 шт.; хвіртки – 1 шт.

Детальніше...

Дочірні категорії