Тренування по оповіщенню та збору особового складу групи пожежогасіння

На виконання Доручення Держводагентства від 27.01.2020р № 459/6/11-20 - 31 січня поточного року в робочі години на території промбази управління Північно-Кримського каналу були проведені тренування по оповіщенню та збору особового складу групи пожежогасіння (добровільної пожежної дружини цивільного захисту). Нормативи щодо оповіщення, збору особового складу та отримання майна пожежогасіння виконані в установленні терміни.

Детальніше...

Казкова зима прийшла і у наше місто

5-6 лютого поточного року “Циклон Petra» спричинив виникнення непогоди на території Херсонської області із численними метеорологічними явищами – дощем, снігом, сильним вітром та хуртовиною.

З метою забезпечення безпеки працівників управління Північно – Кримського каналу, силами колективу та спеціально обладнаної техніки виконані роботи з очищення території промбази , Головної споруди, гідротехнічних об’єктів управління.

Крім того, очищені від снігових заметів пішохідні доріжки за територією промбази управління вздовж міських вулиць міста Таврійськ.

Детальніше...

Роботи зі зменшення захаращеності

На прикінці січня 2020 року представниками управління Північно – Кримського каналу спільно з мешканцями смт. Брилівка і с. Мирне Херсонської області проведені заходи з ліквідації лісосічної захаращеності, а саме: прибирання поваленого сушняку, збирання дрібного хмизу і порубкових решток в лісовій смузі вздовж магістрального русла. Роботи проводились на території ПК 450+00 - ПК 520+00.

Задля забезпечення безпеки під час виконання робіт, всім присутнім роз`яснені правила поведінки щодо поводження в зоні лісових насаджень.

Детальніше...

Лекція про профілактику захворювань грипу та ГРВІ

З початком осені люди все частіше хворіють на грип та ГРВІ. Інфекція поширюється і за інформацією МОЗ у 2020 році вже є летальні випадки. Тому дуже важливо знати симптоми грипу, коли варто звернутись до лікаря, викликати швидку допомогу і яку профілактику слід проводити. Про це терапевт Олена Буза розповіла 30 січня поточного року у своїй лекції, яку прочитала для колективу працівників управління Північно-Кримського каналу.

Крім щеплення проти грипу, пані Олена порадила вести здоровий спосіб життя, користуватись захисними масками при контакті з хворими, частіше мити руки, за потреби вживати одноразові серветки, періодично провітрювати кабінети, пити багато води, харчуватись поживними продуктами та здійснювати інші профілактичні заходи. Додатково вона акцентувала увагу на недоцільність самостійного лікування без попереднього отримання порад лікарів.

Детальніше...

Очистка водопропускної споруди (Каланчацька труба)

Відповідно до пропозицій з виконання підготовчих робіт для забезпечення працездатності об’єктів управління Північно-Кримського каналу на 2020 року, на 1 квартал поточного року заплановано проведення ряд підготовчих робіт.

Працівниками 2 відділення каналу розпочаті земляні роботи з очистки водопропускної споруди (Каланчацька труба), що знаходиться у смт. Каланчак Херсонської області ПК 811+47. Роботи розпочаті раніше запланованих строків завдяки сприятливим погодним умовам.

Метою проведення робіт є захист прилеглих населених пунктів під час пропуску льодоходу, повені або паводків. У разі можливого настання надзвичайних ситуацій, проведені роботи додатково забезпечать цілісність водогосподарських об’єктів та сільськогосподарських угідь від шкідливої дії води.

Детальніше...

Позапланове навчання з пожежної безпеки

На виконання доручення Держводагентства України від 28.01.2020 року в управлінні Північно-Кримського каналу було проведено позапланове навчання з пожежної безпеки. Провідним спеціалістом служби з охорони праці Олексієм Єпіфановим було ознайомлено працівників з:

  • можливими причинами виникнення пожеж;
  • порядком виклику пожежної охорони;
  • порядком проведення евакуації;
  • місцезнаходженням первинних засобів пожежогасіння;
  • правилами використання вогнегасників.

Крім того, під час інформаційної бесіди  продемонстровані практичні навики  роботи з вогнегасниками.

Детальніше...

Здійснення робіт по догляду за меліоративною мережею

Враховуючи сприятливі погодні умови в січні місяці поточного року, робітниками дільниці лісового господарства та оглядачами 1-го відділення каналу проводились роботи по догляду за меліоративною мережею, а саме зрізування деревної порослі та деревино-чагарникової рослинності на укосах і бермах Північно-Кримського каналу.

Виконання робіт здійснювалось з метою постійного утримання на відповідному експлуатаційному рівні магістрального русла каналу.

Детальніше...

Роботи по підготовці до роботи в поливному сезоні 2020 року

На Перекопському відділенні Північно-Кримського каналу проводяться роботи по підготовці гідротехнічної споруди до роботи в поливному сезоні 2020 року на ПК 318, а саме:

  • очищення сміттєзатримуючої решітки з наступним фарбуванням антикорозійними сумішами;
  • здійснено заміну металоконструкцій окремих елементів затворів, а також заміну гумового ущільнення;
  • проводиться ревізія гвинтових підіймачів та редукторів;
  • очищено аванкамеру від мулу та наносів.

Детальніше...

Дочірні категорії