Експлуатація тимчасової споруди.

П’ятий сезон виконує свою функцію тимчасова перегороджуюча споруда, що була збудована на 91 км Північно-Кримського каналу для забезпечення безперебійної роботи розподільчих каналів та насосних станцій Каланчацького управління водного господарства.

Детальніше...

Поточні ремонти у серпні.

Працівниками ремонтно-механічної майстерні та ремонтно-будівельної дільниці проводяться поточні ремонти у виробничих та побутових приміщеннях.

Детальніше...

Доглядові роботи на ГТС у серпні.

Робітниками та інженерно-технічними працівниками 1, 2 та Перекопського відділень каналу проводяться роботи по очистці від рослинності та чагарників укоси каналу та території ГТС, тим самим сприяючи протипожежній безпеці та утриманню їх в належному стані.

Детальніше...

Екологічні проблеми на Каховському водосховищі.

В зв’язку з екологічними проблемами на Каховському водосховищі, постало питання про якість води, що поставляється Північно-Кримським каналом на поля сільгоспвиробників.

Детальніше...

Модернізація системи водообліку на Головній споруді

Договір між управлінням Північно-Кримського каналу та Товариством з обмеженою відповідальністю науково-виробничим підприємством «Водомер» передбачає виготовлення Робочого проекту «Капітальний ремонт (модернізація) системи водообліку на Головній споруді Північно-Кримського каналу», що розташована у м.Нова Каховка, м.Таврійськ Херсонської обл.

Детальніше...

Доглядові роботи на каналі

Робітниками служби лісового господарства та 1 відділення каналу постійно ведуться роботи по підтримці в належному естетичному стані клумб, кущів, дерев та прилеглої території Головної споруди Північно – Кримського каналу.

Детальніше...

Ремонт шандор на головній споруді.

Продовжується виконання робіт по відновленню захисного покриття шандор Головної споруди:

1. Огляд та дефектування конструкції шандори.

2. Перевірка стану ущільнюючої гуми.

Детальніше...

Будівництво огорожі ДНС№1.

Щодня робітниками ремонтно - будівельної групи №1 виконуються роботи по виготовленню залізобетонних панелей та стовпчиків огорожі які потім власними силами робітників першого відділення каналу монтуються на території дренажної насосної станції №1 на ПК438+65 Північно – Кримського каналу.

Детальніше...

Дочірні категорії

uvaga