Кампанія по укладанню договорів.

Шановний водокористувачу!

Управління Північно-Кримського каналу доводить до Вашого відома, що договори про надання послуг по подачі води на зрошення на 2019 рік будуть укладатися лише в разі наявності сертифікованих приладів водообліку (лічильників), якими повинні бути обладнані водозабірні пристрої. Встановлені лічильники води підлягають реєстрації та пломбуванню представником управління Північно-Кримського каналу.
Перед укладанням договору Вам необхідно звернутися до начальника дільниці для уточнення місця розташування точки водозабору (пікетаж) та отримання Технічних умов на установку водозабірних пристроїв та їх використання.
Взаємовідносини сторін регламентуватимуться Договором про надання послуг по подачі води на зрошення та одержаними Технічними умовами.


Увага! Не забудьте своєчасно оформити дозвіл на спеціальне водокористування в Центрі надання адміністративних послуг в м. Херсоні.

 

Адреса  Дозвільного центру:                м. Херсон , пр. Ушакова, 37

Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів»

За підтримки Європейського Союзу та інших  міжнародних організацій  кожен рік у треті вихідні вересня відбувається  широкомасштабна  екологічна акція  «Міжнародний день чистих берегів». В цьому році, підтримуючи ініціативу Держводагенства, колектив управління Північно-Кримського каналу  організовує прибирання  берегів та відкосів каналу. Також, в рамках акції  для учнів шкіл м.Таврійська на базі Галереї історії Північно-Кримського каналу проводитимуться   лекції на тему дбайливого відношення до водних об’єктів та до води в цілому, як до необхідної компоненти нашого життя. 

uvaga