XVII Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2019»

З 5 по 7 листопада 2019 року на території Міжнародного виставкового центру ( м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. « Лівобережна » ) відбудеться XVII Міжнародна спеціалізована виставка « AQUA UKRAINE – 2019 ». Захід проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України та має найвище визнання серед міжнародних виставок – сертифікат Всесвітньої організації виставкової індустрії (UFI).

Щорічно Державне агентство водних ресурсів України є учасником виставки і заходів ділової програми, під час проведення яких висвітлюється діяльність водогосподарських організацій у напрямках забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами, експлуатації державних меліоративних фондів, захисту територій від шкідливої дії води, міжнародної діяльності та створення сприятливого інвестиційного клімату у сфері водного господарства, підвищення рівня громадської відповідальності щодо охорони та запобігання забрудненню водних ресурсів тощо.

Детальніше...

Кампанія по укладанню договорів.

Шановний водокористувачу!

Управління Північно-Кримського каналу доводить до Вашого відома, що договори про надання послуг по подачі води на зрошення на 2019 рік будуть укладатися лише в разі наявності сертифікованих приладів водообліку (лічильників), якими повинні бути обладнані водозабірні пристрої. Встановлені лічильники води підлягають реєстрації та пломбуванню представником управління Північно-Кримського каналу.
Перед укладанням договору Вам необхідно звернутися до начальника дільниці для уточнення місця розташування точки водозабору (пікетаж) та отримання Технічних умов на установку водозабірних пристроїв та їх використання.
Взаємовідносини сторін регламентуватимуться Договором про надання послуг по подачі води на зрошення та одержаними Технічними умовами.


Увага! Не забудьте своєчасно оформити дозвіл на спеціальне водокористування в Центрі надання адміністративних послуг в м. Херсоні.

 

Адреса  Дозвільного центру:                м. Херсон , пр. Ушакова, 37